Luxor je nejen sítí knihkupectví s regály plnými knih, ale také místem, kde si čtenáři na chvíli odpočinou od každodenního shonu.

Síť našich knihkupectví vznikla v roce 2001 a v současné době už má 37 prodejen v 21 městech po celé republice. Dlouhodobě u nás najdete nejširší nabídku knih na českém trhu, spoustu audioknih a e-knih, hudby, dárkového zboží, hraček, deskových i karetních her, papírenského zboží a sběratelských předmětů.

jít na e-shop

Knihkupectví
Luxor

Luxor, tady žijí knihy! 

Magazín Luxor

To nejlepší knižní čtení!

Hledáte knižní novinky, skvělé rozhovory nebo kulturní tipy?
To vše můžete najít v tištěném knižním Magazínu Luxor.
Deset čísel ročně a dostupnost na všech pobočkách našeho knihkupectví.
VÍCE O MAGAZÍNU

Palác knih Luxor na Václavském náměstí je od sklepa až po půdu plný knih. Čtyři podlaží a desítky usměvavých zaměstnanců jsou srdcem největšího knihkupectví v Praze i střední Evropě. Knižní znalce a nadšené knihomoly potěšíme velkým výběrem knih všech možných žánrů. Prodejna nabízí desítky tisíc titulů skladem a široký sortiment i ve specializovaných odděleních. Toto památkově chráněné místo je Mekkou křtů nových titulů a literárních besed.

VÍCE prodejen

Palác knih
Luxor

Instagram Luxor

Tady se tvoří komunita!

Sledujte naše sociální sítě a nepropásněte žádný trend ani žádnou novinku. A hlavně lajkujte, komentujte a sdílejte, co zrovna čtete!
JÍT NA INSTAGRAM

Aplikace
Luxor

S aplikací Luxor budete mít celou vaši knihovnu vždy při ruce. Prémiová kvalita zvuku audioknih a na míru upravené e-booky zajistí ten nejlepší zážitek při čtení a poslechu. Všechen elektronický obsah si můžete v appce přímo i zakoupit. Taková je aplikace Luxor

Ke stažení zde:

Podcast Luxor

Jít poslouchat