Čtěte kdykoli a kdekoli – začít můžete během pár minut! V Luxoru jsme právě rozšířili sortiment pro ty, jejichž knihovna už praská ve švech. Nově u nás totiž pořídíte i digitální audioknihy a e-knihy ke stažení, do jejichž poslechu se můžete pustit za pár kliknutí, a to přímo ve svém mobilu.

Už teď je mezi audioknihami a e-knihami na výběr z téměř 10 000 titulů z nejrůznějších žánrů. Kterým začnete?

Digitální
knihy

Jak to funguje?

Stačí si stáhnout naší aplikaci Můj Luxor – nic jiného pro digitální knihy již nebudete potřebovat! Vytvoříte si účet (nebo použijete ten, kterým se přihlašujete na e-shopu Luxor.cz) a do aplikace se přihlásíte. Pak už si jen stačí vybrat vaši oblíbenou audioknihu nebo e-knihu, zakoupit ji a užívat si poslechu či čtení. 

Zakoupili jste si digitální knihu na Luxor.cz? Jakmile se v aplikaci přihlásíte do svého účtu, knihu už najdete ve své knihovně a můžete se do ní s chutí začíst nebo zaposlouchat. V aplikaci už je pro vás připravené i uživatelsky přívětivé rozhraní pro poslech audioknih a čtení e-knih – a obojí si můžete po stažení vychutnat i bez připojení k internetu, aniž byste čerpali svá mobilní data. 

E-knihy si navíc v sekci Ke stažení můžete ve formátu epub stáhnout i do vlastní čtečky knih.

  • Stažení
    aplikace

  • Nákup
    v aplikaci

  • Užijte si
    čtení a poslech

Aplikaci Můj Luxor jsme pro vás vyvinuli tak, aby byla příjemným nástrojem pro inspiraci, nákup, čtení i poslech se zcela jednoduchým a intuitivním ovládáním. Vytvořte si v ní svou vlastní virtuální knihovnu titulů a ponořte se do příběhů. Třeba i offline.

Tisíc knih
ve vaší kapse

Čtěte, ať jste
kdekoliv

Nad papírovou knihu není, slyšíme často od čtenářů. Ale ať už souhlasíte, nebo ne, nedá se těm digitálním upřít mnoho výhod! S audioknihou totiž román snadno přelouskáte při vaření, venčení psa, řízení auta, běhu nebo třeba pletení. A e-kniha zase uleví aktovce či batohu a na dovolenou (nebo jen na cestu tramvají) si můžete vzít třeba celou knihovnu.

Audioknihy

CELÝ KATALOG

Aplikace
Luxor

S aplikací Luxor budete mít celou vaši knihovnu vždy při ruce. Prémiová kvalita zvuku audioknih a na míru upravené e-booky zajistí ten nejlepší zážitek při čtení a poslechu. Všechen elektronický obsah si můžete v appce přímo i zakoupit. Taková je aplikace Luxor

Ke stažení zde:

Podcast Luxor

Jít poslouchat