V souvislosti s náborem pracovníků do skladu v Novém Strašecí je možné získat náborový příspěvek. Náborový příspěvek mají možnost získat noví zaměstnanci skladu až do výše 15.000,– Kč a také stávající zaměstnanci ve výši 3.000,– Kč v případě doporučení takového pracovníka.

Náplň práce

  • manipulace s knihami
  • kompletace zboží na lince
  • místo výkonu práce : logistika Nové Strašecí, U Rybníka 1161

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (podmínka – třísměnný provoz – R/N/O)
  • základní hrubá měsíční mzda: 20.000,– + 2.000,–Kč (měsíční osobní ohodnocení) + roční bonus v celkové výši až 16.000,– Kč
  • možnost využití firemních benefitů : stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, v den narozenin placené volno

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání, učiliště
  • základy práce s PC
  • bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, pracovitost
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Životopisy posílejte na adresu : hondlova.hana@euromedia.cz

Firma :

Euromedia Group , a.s.
Nádražní 30
150 00 Praha 5

Kontaktní osoba : Hana Hondlová
Tel : 731 451 399
e-mail : hondlova.hana@euromedia.cz

  • přijmeme šikovné a pracovité lidi na brigádu (DPP)
  • místo výkonu práce – sklad v Novém Strašecí (pod vlakovým nádražím, směr Rakovník)
  • mzda 110,– Kč/hod
  • nástup možný ihned

Připojte se k nám a získávejte nejnovější informace o svých oblíbených knihách.

Helena Frantová
PR manažerka
Tel. 602 658 926
Email: frantova.helena@euromedia.cz