Pro divizi angličtiny Ventures Books, která je výhradním dovozcem anglických výukových materiálů nakladatelství Pearson a zároveň distributorem ostatních cizojazyčných nakladatelství, hledá společnost Euromedia Group, a.s. nového kolegu/ kolegyni na pozici:

Metodik/ odborný konzultant pro anglický jazyk

Náplň práce:

  • Metodická podpora marketingového oddělení
  • Metodické poradenství učitelům
  • Rozvoj a udržování vztahů s významnými zákazníky
  • Akvizice nových zákazníků
  • Reprezentace společnosti na konferencích
  • Realizace metodických seminářů, webinářů a ukázkových hodin
  • Sledování dění na trhu a aktivit konkurence
  • Příprava metodických materiálů – slovníčků, metodických příruček, ŠVP, doložek
  • Spolupráce na tvorbě propagačních materiálů
  • Práce s databází klientů – administrativní činnost

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Učitelskou praxi min. 3 roky na pozici učitele angličtiny
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Chuť učit se novým věcem
  • Aktivní přístup
  • Uživatelskou znalost PC
  • ŘP sk. B
  • Ochotu cestovat

Nabízíme:

  • Zajímavou, různorodou a samostatnou práci
  • Motivující platové podmínky
  • Přátelský kolektiv
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pracoviště na Praze 5 v centrále společnosti
  • Nástup 1. 3. 2019 nebo dohodou

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na adresu: jana.kasova@venturesbooks.com

Chceš být u zrodu něčeho úplně nového? Chceš být součástí zcela nově vznikajícího teamu zákaznické podpory pro knihkupectví LUXOR? Zároveň máš rád/a knihy a chceš pracovat se stávajícími klienty Knižního klubu?

Pokud jsi odpověděl/a 3× ANO ozvi se a přijď se k nám podívat.

Co budeš u nás dělat:

  • budeš vyřizovat telefonické a e-mailové dotazy zákazníků LUXORU a KNIŽNÍHO KLUBU
  • odpovíš a poradíš s dotazy ke členství  ve věrnostním programu
  • zaznamenávat objednávky
  • aktivně při tel. hovoru poradíš s nabídkou knih = upsell (navíc fin. odměna podle prodejů)
  • řešit reklamace
  • vyřizovat písemnou korespondenci
  • kontaktovat zákazníky, kteří volají mimo pracovní dobu

Od tebe požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Český jazyk, ale můžeš mluvit a psát i slovensky
  • znalost AJ vítána, není však pro tuto pozici podmínkou
  • výborné komunikační schopnosti, dobrou náladu a chuť pracovat
  • zkušenost s prací v zákaznickém servise je výhodou, není  však podmínkou – u nás Ti vše ukážeme
  • prozákaznický přístup – náš zákazník je na prvním místě
  • samostatnost, ale i práci v kolektivu
  • pozitivní přístup k nově vznikající podpoře knihkupectví LUXOR

Co ti nabízíme:

  • zajímavou práci, kde se všechno točí kolem knih
  • pracovní prostředí přímo u metra B – Smíchovské nádraží
  • zázemí stabilní společnosti
  • přátelský kolektiv, ve kterém přivítáme pracovité lidi a nic víc neřešíme
  • práci s programy Daktela a Helios
  • pevnou pracovní dobu ve směnách plánovaných po týdnu PO – PÁ 8:00 – 20:00
  • Benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené + dostaneš volno na své narozeniny, příspěvek na penzijní připojištění, Multisportkartu, zdarma občerstvení na pracovišti

Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Typ pracovního poměru: HPP,

mzda 23 000 Kč po zkušební době (po 3 měsících),

nástupní mzda 21 000 Kč, na dobu určitou (1 rok) následně s prodloužením na dobu neurčitou, možnost dalšího kariérního i platového růstu, výši tvého platu může značně ovlivnit aktivní nabídka knih = upsell.

Místo pracoviště: Nádražní 896/30, Praha 5

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na adresu:

nemcova.barbora@euromedia.cz

V souvislosti s náborem pracovníků do skladu v Novém Strašecí je možné získat náborový příspěvek. Náborový příspěvek mají možnost získat noví zaměstnanci skladu až do výše 15.000,– Kč a také stávající zaměstnanci ve výši 3.000,– Kč v případě doporučení takového pracovníka.

Náplň práce

  • manipulace s knihami
  • kompletace zboží na lince
  • místo výkonu práce : logistika Nové Strašecí, U Rybníka 1161

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (podmínka – třísměnný provoz – R/N/O)
  • základní hrubá měsíční mzda: 20.000,– + 2.000,–Kč (měsíční osobní ohodnocení) + roční bonus v celkové výši až 16.000,– Kč
  • možnost využití firemních benefitů : stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, v den narozenin placené volno

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání, učiliště
  • základy práce s PC
  • bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, pracovitost
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
Životopisy posílejte na adresu : hondlova.hana@euromedia.cz

Firma :

Euromedia Group , a.s.
Nádražní 30
150 00 Praha 5

Kontaktní osoba : Hana Hondlová
Tel : 731 451 399
e-mail : hondlova.hana@euromedia.cz

  • přijmeme šikovné a pracovité lidi na brigádu (DPP)
  • místo výkonu práce – sklad v Novém Strašecí (pod vlakovým nádražím, směr Rakovník)
  • mzda 110,– Kč/hod
  • nástup možný ihned

Připojte se k nám a získávejte nejnovější informace o svých oblíbených knihách.

Helena Frantová
PR manažerka
Tel. 602 658 926
Email: frantova.helena@euromedia.cz