Když ještě nemáš kladný vztah ke knížkám, tak u nás si ho určitě vybuduješ :)

Náplň práce:

  • řešení příchozích telefonických dotazů zákazníků
  • řešení e-mailových dotazů
  • řešení požadavků zákazníků i přes online chat
  • řešení reklamací, správa objednávek, řešení možných alternativ
  • administrativní činnost

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • český nebo slovenský jazyk
  • výborné komunikační schopnosti, dobrou náladu a chuť pracovat
  • zkušenost s prací v zákaznickém servise je výhodou, nikoliv však podmínkou – všechno Tě naučíme
  • prozákaznický přístup – náš zákazník je na prvním místě
  • budeš pracovat samostatně, ale i v kolektivu

Co nabízíme:

  • zajímavou práci, kde se všechno točí kolem knížek
  • neformální pracovní prostředí přímo u metra B – Smíchovské nádraží
  • zázemí stabilní a prestižní společnosti
  • práci s programy Daktela a Vario
  • pracovní doba PO – PÁ dle domluvy
  • Benefity

Nástup: možný ihned nebo dle domluvy

Typ pracovního poměru: brigáda (DPP) – Mzda: 110,– Kč / Hod

Místo pracoviště: Nádražní 896/30, Praha 5

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na adresu: nemcova.barbora@euromedia.cz

V souvislosti s náborem pracovníků do skladu v Novém Strašecí je možné získat náborový příspěvek. Náborový příspěvek mají možnost získat noví zaměstnanci skladu až do výše 15.000,– Kč a také stávající zaměstnanci ve výši 3.000,– Kč v případě doporučení takového pracovníka.

Náplň práce

  • manipulace s knihami
  • kompletace zboží na lince
  • místo výkonu práce : logistika Nové Strašecí, U Rybníka 1161

Nabízíme

  • práci na plný úvazek (podmínka – třísměnný provoz – R/N/O)
  • plat 16.000,– + 2.000,–Kč + 13. plat vyplácený na základě splnění ukazatele EBITDA (6.500 + 6.500,–kč
  • možnost využití firemních benefitů : stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, v den narozenin placené volno

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání, učiliště
  • základy práce s PC
  • bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pečlivost, pracovitost
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

Životopisy posílejte na adresu : hondlova.hana@euromedia.cz

Firma :

Euromedia Group , a.s.
Nádražní 30
150 00 Praha 5

Kontaktní osoba : Hana Hondlová
Tel : 731 451 399
e-mail : hondlova.hana@euromedia.cz

  • přijme šikovné a pracovité lidi na brigádu (DPP) v období letních prázdnin (červenec-srpen)
  • místo výkonu práce – sklad v Novém Strašecí (pod vlakovým nádražím, směr Rakovník)
  • mzda 75,–Kč/hod.
  • nástup možný ihned

Připojte se k nám a získávejte nejnovější informace o svých oblíbených knihách.

Alexandra Fraisová
PR manažerka
Tel. 296 536 907
Email: fraisova.alexandra@euromedia.cz