Autogramiáda k filmu Smršť

Termín konání
4.4.2024 17:00

Srdečně vás zveme na autogramiádu k filmu Smršť, vzniklého podle stejnojmenné knihy Jozefa Kariky. Akce proběhne ve čtvrtek 4. dubna od 17 hodin v kavárně Paláce knih Luxor (Václavské nám. 41, 1. patro) v Praze.

Na autogramiádě budete mít možnost potkat hlavní herečku Aňu Geislerovou, autora knihy Jozefa Kariku a režiséra filmu Petera Bebjaka.

Vstup je zdarma.

O knize Smršť:

Když kraji vládne démon větru…

Noční jízda autem, okolo jen tma a liduprázdná pustina. A za tebou se žene vražedný, děsivý přízrak stařeny v pohřebních šatech, který je blíž, kdykoli zastavíš. Stačí chvíle, a máš ji zase v patách. Fenomén halného větru je v Polsku dobře známý a zdokumentovaný. Když fouká, stoupá počet násilností, nehod, vražd i sebevražd. Jak ale tento vítr souvisí s nebezpečným silničním úsekem na úpatí Západních Tater? A má něco společného s přízrakem stařeny v černém svrchníku, sukni a šátku na hlavě, který se tam zjevuje? Hrdinové nového mysteriózního thrilleru známého slovenského spisovatele Jozefa Kariky, autora bestsellerů Trhlina, Strach nebo Tma, zažívají tu nejhorší noční můru. V pustém regionu polsko-slovenského pohraničí, blízko přehrad Liptovská Mara a Orava, je pronásleduje větrný démon, před kterým není úniku…

Helena Frantová
PR manažerka
Tel. 602 658 926
Email: frantova.helena@euromedia.cz
Vojtěch Staněk
šéfredaktor české beletrie
Email stanek.vojtech@euromedia.cz
Tel. +420226289262
Email info@knizniklub.cz
Šárka Nováková
Email novakova.sarka@euromedia.cz